Entrepreneurs

« Back to entrepreneurs

Korjuse Moor OÜ

Region:

Korjuse küla Alttoa talu
Haljala vald
Eesti

+372 56610005

Facebook

www.korjusemoor.ee

Contact us

Korjuse Moori kodutalu asub sügaval Lahemaa metsade vahel. Juhuslikult satuvad siia vaid põdrad ja metssead. Kui Sinagi tahad saada osa fantaasiarikkast keraamikamaailmast, pead olema julge ja Korjuse küla leidmiseks keerama asfaldilt metsavaheteele. Kui arvad, et oled juba eksinud, siis esimese vastutuleva karu käest saad alati juhatust. nKorjuse Moori keraamika on omanäoline ja kõik esemed on ainueksemplarid. Kui Sulle aga meeldib oma kätega ise savist asju teha ja vajad veidi juhendamist ja asjad veidi küpsetamist, siis Korjuse Moor aitab rõõmuga.

In the middle of forest there is a homestead of Korjuse Moor. Occasionally moose and wild boars visits the village. If you are the one who wants to be apart of the fantasy world of ceramics, you have to be adventurous and choose the right turn to find home of Moor. If you think you are lost, ask directions from the first bear you see.

Ceramics of Korjuse Moor are unique. All of the items are one of the kind. If you like to make stuff out of clay and need some instructions or you have clay items to burn, then Korjuse Moor will help you out.Contact us