Entrepreneurs

« Back to entrepreneurs

Lahemaa Pärimuskoda

Isade Meel MTÜ

Region:

55959817

Facebook

Contact us

Lahemaa Pärimuskoda on idanenud Iisaka Lambakasvatus- ja Käsitöötalu perest Uuri külast Kuusalu vallast Harjumaal. Meie juured on sügaval Iisaka paepealsetel väljadel. Kuna kõik meie toimetused pole enam ainult peretalu tegemistega seotud, siis tekkis igapäevatoimetuste kõrvale MTÜ Isade Meel, mis tegutseb Lahemaa Pärimuskoja nime all.
Meile omase kultuuripärandi hoidmiseks ja edasiandmiseks teeme koolitusi, anname konsultatsioone, korraldame sündmuseid ja elame ise pärandit austades.
Lahemaa Pärimuskoja perenaine Liis Burk on Iisaka talu peretütar, käsitööline, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia pärandtehnoloogia magister ja pärimuspulmade uurija. Liis on olnud toimekas ürituskorraldaja ja üldse igapäevaselt kokk-logistik-ehitaja-projektikirjutaja-giid-metoodik. Pole lahenduseta küsimusi!
Lahemaa Pärimuskoja peremees Roland Burk tuli-nägi-võttis Iisaka Liisu omale naiseks ja on üks paras paberitega metsaline – ellujäämiskoolitaja, puumees, loomakasvataja, laulu-tantsumees. Talle meeldib proovida, katsetada ja tulemusi teistega jagada. Tema ideedelend on piiritu, mis on paljude Lahemaa Pärimuskoja algatuste aluseks olnud.
Iisaka talu vanaperenaine Mare on Lahemaa Pärimuskoja hoidja ja teadja. Koos Liisuga on suur rõhk pandud kohapärimuse uurimisele ning edasiandmisele.Contact us