Entrepreneurs

« Back to entrepreneurs

Puhkekeskus Valkla Rand

Region:

Valkla küla Metsakuru
Kuusalu
Estonia

Contact us

Tallinnast 40 km kaugusel Kolga lahe kaldal kaunis Valkla liivarannas asub Puhkekekeskus Valkla Rand – kompleksis on terrassi ja merevaatega uuenduskuuri läbinud Valkla rannaresto, majutusvõimalused nii dušši ja wc-ga tubades kui ka kämpingutes, olemas on ka telkimisvõimalus, grillplatsid ja võrkpalliväljakud rannas. Rendime ka palksaunu koos kümblustünniga, jetisõitjatele ja surfaritele pakume ka tunnisauna. Puhkekompleksis on olemas ka lautrikoht.

Mida me pakume:

  • Toitlustust gruppidele ja eraisikutele Valkla rannarestos – oleme avatud gruppidele ettetellmisel, tavaklientidele Mai-August iga päev 12:00 – 22:00, sügis-talvisel perioodil September – Aprill näealavahetustel L-P 12:00 – 22:00 (P kuni 21:00). Veebruaris puhkame.
  • Grupitoitlustust seminaridele, suvepäevadele, pulma ja juubelipidudele, matkagruppidele.
  • Majutust aastaringselt meie saunamajades (kohti kokku 32) ja Metsatares (kohti kokku 21); suveperioodil ka majutust kämpingutes (kohti kokku 40), telkimisala koos wc ja duššiga, caravanide parklat koos elektri ja vee võimalusega.
    Kokku majutuskohti suvel 93 (lisavoodite võimalus); talvel 53 (lisavoodite võimalus).
  • Seminariruume – meil on väike seminariruum  vaatega merele koos päevavalguse ja kliimaseadme ning eraldi sissepääsuga kuni 40-le inimesele (teatristiilis). Suur restoranisaal kuni 100-le inimesele, kus on võimalik pidada nii seminari koos toitlustusega, pulmi, juubeleid, suvepäevi ja pidulikke õhtusööke.
  • Sauna koos kümblustünniga – Saunamajasid koos kümblustünniga on võimalik rentida nii tunnipõhiselt kui ka ööpäevaks koos majutusega. Lisaks saavad merelt tulijad – surfarid, kajakimatkalised, jetisõitjad kasutada ka meie Jetisauna.
  • SUP surfi – Aerusurfi renti ja matkasid lähedal asuvale Pedassaarele. Suurepärane ranna, vee ja saare avastamise võimalus nii suurtele kui väikestele. Meil on olemas nii päästevestid kui kalipsod nii täiskasvanutele kui ka lastele.

Stories about us

Tareq Taylor visited Soomaa

Tareq Taylor, a chef and TV-personality from Sweden visited Soomaa for filming new series for his highly popular show, “Tareq Taylor’s Nordic Cookery”, broadcasted in over 100 countries all over the world.

Entrepreneur exchange stories to be published here

The international entrepreneur exchange of the project “Sustainable entrepreneurship In Countryside” has started. All participants will write about their experiences in the blog here.Contact us