Entrepreneurs

« Back to entrepreneurs

Puhkekeskus Valkla Rand

Valkla Rand OÜ

Region:

Valkla küla Metsakuru
Kuusalu
Estonia, 74630

56244544

Facebook

www.valklarand.ee

Contact us

Tallinnast 40 km kaugusel Kolga lahe kaldal kaunis Valkla liivarannas asub Puhkekekeskus Valkla Rand – kompleksis on terrassi ja merevaatega uuenduskuuri läbinud Valkla rannaresto, majutusvõimalused nii dušši ja wc-ga tubades kui ka kämpingutes, olemas on ka telkimisvõimalus, grillplatsid ja võrkpalliväljakud rannas. Rendime ka palksaunu koos kümblustünniga, jetisõitjatele ja surfaritele pakume ka tunnisauna. Puhkekompleksis on olemas ka lautrikoht.

Mida me pakume:

  • Toitlustust gruppidele ja eraisikutele Valkla rannarestos – oleme avatud gruppidele ettetellmisel, tavaklientidele Mai-August iga päev 12:00 – 22:00, sügis-talvisel perioodil September – Aprill näealavahetustel L-P 12:00 – 22:00 (P kuni 21:00). Veebruaris puhkame.
  • Grupitoitlustust seminaridele, suvepäevadele, pulma ja juubelipidudele, matkagruppidele.
  • Majutust aastaringselt meie saunamajades (kohti kokku 32) ja Metsatares (kohti kokku 21); suveperioodil ka majutust kämpingutes (kohti kokku 40), telkimisala koos wc ja duššiga, caravanide parklat koos elektri ja vee võimalusega.
    Kokku majutuskohti suvel 93 (lisavoodite võimalus); talvel 53 (lisavoodite võimalus).
  • Seminariruume – meil on väike seminariruum  vaatega merele koos päevavalguse ja kliimaseadme ning eraldi sissepääsuga kuni 40-le inimesele (teatristiilis). Suur restoranisaal kuni 100-le inimesele, kus on võimalik pidada nii seminari koos toitlustusega, pulmi, juubeleid, suvepäevi ja pidulikke õhtusööke.
  • Sauna koos kümblustünniga – Saunamajasid koos kümblustünniga on võimalik rentida nii tunnipõhiselt kui ka ööpäevaks koos majutusega. Lisaks saavad merelt tulijad – surfarid, kajakimatkalised, jetisõitjad kasutada ka meie Jetisauna.
  • SUP surfi – Aerusurfi renti ja matkasid lähedal asuvale Pedassaarele. Suurepärane ranna, vee ja saare avastamise võimalus nii suurtele kui väikestele. Meil on olemas nii päästevestid kui kalipsod nii täiskasvanutele kui ka lastele.


Contact us