Ettevõtjad

« Tagasi

Puhta vee teemapark

MTÜ Ökokratt

Piirkond:

Järsi /Kodasoo küla Metsamõisa talu /Poomi talu
Tapa vald/Kuusalu vald
Eesti

+372 5132149

Facebook

www.metsamoisa.ee

Võta meiega ühendust

Puhta vee teemapark on puhta vee temaatikale keskenduv teaduspark, kust saab vastuse küsimustele: kuidas tekib puhas põhjavesi ja kuidas sõltub elu puhtast veest ning millest muutub vee kvaliteet. Teemapark koos selle keskusega paikneb Pandivere kõrgustikul, Pandivere ja Adavere-Põltsamaa nitraaditundlikul alal asukohaga Metsamõisa talus Järsi külas Tapa vallas.
Teemapark kannab edasi psühholoog Tõnu Otsa mõtet: „Looja peitis kogu maailma tarkused loodusesse – meie arukus on need üles leida.“
Meie pakutavate teenuste eesmärk on inimesele looduses leiduva tutvustamine ning selle kasutamise ja hoidmise õpetamine.
Tutvustame looduse kasutamise võimalusi tervise edendamiseks, pakkudes loodusõpet ja matkamisvõimalusi kõigile, sh puuetega inimestele.
Tehnoloogiahuvilistel on võimalik saada osa taastuvenergia- ning innovaatilisest M-õppest. Teemapargis asub ka teraapiline Meelteaed, kus on kõigil võimalik rakendada oma viite meelt – nägemist, kuulmist, haistmist, kompimist ja maitsmist – ning parendada enda tervist.
Rohkem informatsiooni teemapargi kohta leiab aadressilt: www.metsamoisa.ee
https://www.facebook.com/metsamoisaVõta meiega ühendust