Lood

Murueit kohtumas Häme piirkonna käsitööliste ja ettevõtetega

Murueit OÜ esindajaid külastasid 11-12.oktoobril Leader koostööprojekti „Kestlik ettevõtlus maal“ raames Linnaseutu piirkonda.

Soomemaa võttis meid vastu kauni ja sooja oktoobri alguse sügisilmaga.

Läti maaettevõtjad on nooruslikud, julged ja suurte unistustega!

Just nii saame öelda peale 3. – 6. oktoobril toimunud õppereisi Lätimaale. Reisil käisime Leader koostööprojekti “Kestlik ettevõtlus maal” raames ja külastasime Läti kahe tegevusgrupi – Lielupe (Jelgava ümbrus) ja Liepaja mikroettevõtteid.

VildiVilla külaskäik Klamilasse 6-8. juulil 2018

Kui Heli ja Hanna Klamilan Seutu Ry-st VildiVilla juures veebruaris 2018 külas käisid, lepiti kokku vastukülastus Soome juulis 2018, mil Klamilas toimub Sepramarkkinat (sõbralaat).

Zanda Zarina (Lielvircava mõisast Lätist) külaskäik Anija mõisa

Anija Mõisa Haldus sihtasutusel on alates 2017 aasta septembris olnud meeldiv kogemus osaleda SEIC projektis. Oleme projekti raames leidnud uusi koostööpartnereid ning ammutanud põnevaid ja inspireerivaid ideid.

Energia Talu külaskäik kolleegide juurde Läti ettevõttesse Miesai un Garam

“Kestlik ettevõtlus maal” projekti raames kohtusid 2.-3.08.2018 OÜ EluJõud (Energia talu Ravimtaimekeskus-öko spa) esindajad Aivar ja Tiiu Siim partnerite Miesai un Garam esindajate Lienite Vitina-Zustrupa ja Janis Zustrupaga Lätis.

Tere tulemast Lielupesse! Turismisihtkohad 2018.

Lielupe asetseb Läti lõunaosas Zemgale madalikul, ühendades Jelgava ja Ozolnieki maakonnad LEADER-piirkonnaks.

Need on kohad, kus saab kogeda positiivseid emotsioone, nautida Läti traditsioone, maitsta tervislikke roogi ja kohata võrratuid inimesi, kelle silmades on sära sellest, et nad teevad asju südamega!