Lood

Tere tulemast Lielupesse! Turismisihtkohad 2018.

Lielupe asetseb Läti lõunaosas Zemgale madalikul, ühendades Jelgava ja Ozolnieki maakonnad LEADER-piirkonnaks.

Need on kohad, kus saab kogeda positiivseid emotsioone, nautida Läti traditsioone, maitsta tervislikke roogi ja kohata võrratuid inimesi, kelle silmades on sära sellest, et nad teevad asju südamega!

Tutvu Põhja-Eesti mitmekülgse looduse ja tegusate inimestega!

Eesti põhjapoolseim LEADER-piirkond Arenduskoda on kauni looduse ja põneva kultuuripärandiga. See hõlmab mereäärset Lahemaa rahvusparki, metsade ja rabade keskel asuvat Põhja-Kõrvemaa looduskaitseala ja künklikku Neeruti maastikukaitseala.

Hämeenlinna piirkond – loomulik ilu! Reisisihid 2018.

Hämeenlinna piirkond Soome lõunaosas on Helsingist vaid tunniajase sõidu kaugusel. Piirkonda kuuluvad Hämeenlinna linn ning Janakkala ja Hattula vallad.

Huvitavad tegevused Kymenlaakso piirkonnas Soomes 2018

Lõuna-Kymenlaakso piirkond Soomes asub Kymijoki piirkonnas. Siin on Kotka ja Hamina linnad ning Pyhtää,Virolahti ja Miehikkäla vallad. Siinkandi peamised vaatamisväärsused on:

Kotka

  • Kotka pargid: Kotka piirkond on tuntud oma auhinnatud parkide poolest, siin on terve linn nagu park.

Toit + ajalugu = edukas Eesti-Läti ettevõtjate vahetus

Magasimaa (Potterprojektid OÜ) esindaja Katrin Potter ja Lobi Muuseumi (Lobimuuseum MTÜ) esindaja Andres Kaljusalu olid külalisteks „Piparmetru namins”, Lolita Duge ja „Destilati” Jolanta Lapina juures Jelgava piirkonnas Lätis 26.06.-28.06.2018.

Tareq Taylor külastas Soomaad

Tareq Taylor, tuntud telekokk Rootsist, külastas Soomaad, et filmida uusi osi oma populaarsesse saatesse “Tareq Taylor’s Nordic Cookery”, mida näidatakse üle maailma 100 riigis.