Maaettevõtlus

Tere tulemast Eesti, Läti ja Soome koostööprojekti “Kestlik ettevõtlus maal” veebilehele! Siit leiad meie piirkondade ja mikroettevõtjate tutvustused, tooted-teenused ja lood.

Piirkonnad

Kolm riiki ja kaheksa LEADER-piirkonda – kõik toredad paigad ettevõtluseks, koostööks ja turismiks. Kliki alloleval lingil ja uuri lähemalt, mida siin tehakse!

Asukohad kaardil

Lood

Vaksali Trahteri külaskäik Läti ettevõttesse Senlici hotelli, Lielupe koostööpiirkonda.

Külas käisime kahe inimesega, jõudsime maanteeäärsesse Senlisi hotelli http://www.senlici.lv/ esmaspäeva õhtuks. Hubaselt valgustatud õueala ja tagahoovis asuv suurema elumaja mõõtu hotellihoone jätsid väga hea mulje.

Läti ettevõtjad külas Rohelisel Jõemaal

Ettevõtjate vahetuse käigus külastasid Läti koostööpartnerid 2018. aasta märtsis Rohelise Jõemaa piirkonna ettevõtteid.

Läti ettevõtjaid võtsid vastu Klaara-Manni puhkekeskus, Tori Siidritalu ja Kogukonnakeskus, külastati ka teisi huvipakkuvaid ettevõtmisi.

Ettevõtjad

Väike on ilus. Tooted, millel on hing. Teenused, millega käib kaasas naeratus ja oma lugu. Leia siit kohalikud mikroettevõtjad ja vaata, kas neil on sulle midagi huvitavat pakkuda!

Kõik ettevõtjad

Uudised

Fotoreportaaž inspiratsioonipäevadest Ida-Harju piirkonnas

17.-18. oktoobril 2017 kogunesid “Kestlik ettevõtlus maal” ettevõtjad Ida-Harju piirkonnas, et uudistada teiste ettevõtjate tegemisi, osaleda töötoas ja kuulata loengut sotsiaalmeedia turundamisest.

Inspiratsioonipäevad annavad ettevõtjale võimaluse ammutada uut energiat igapäevatöösse

Koostööprojekti“ Kestlik ettevõtlus maal“ inspiratsioonipäevad tõid ettevõtjad 7.-8. veebruaril 2018 Arenduskoja piirkonda. Sedakorda oli osaleda soovijaid rohkem, kui saime vastu võtta.

“Kestlik ettevõtlus” LEADER-tegevusgruppide talveseminaril Pärnus

11.-12. jaanuaril 2018 toimus Pärnus Arenduskoja, Järva Arengu Partnerite ja Lõuna-Järvamaa Koostöökogu talveseminar, kus käsitleti piirkondade kohaturunduse erinevaid praktikaid.

Arenduskoda ja Roheline Jõemaa tutvustasid ühe näitena ka “Kestliku ettevõtluse” projekti sisu ning seic.ee veebiväljundit, mis loob piirkondade turunduseks hea platvormi.

Lauli Loovstuudio sai disaininõustamise projektis uue logo

Tartu Kunstikooli ja “Kestliku ettevõtluse” maaettevõtjate koostööprojekti esimese etapi tulemusena sündis mitu toredat graafilist lahendust ja saime kõik kogemuse võrra rikkamaks.

Meist

Koostööprojekt “Kestlik ettevõtlus maal” 2016-2019 on suunatud maapiirkondade mikroettevõtluse arendamisele ning hõlmab kaheksat kohalikku Leader-algatusgruppi Eestist, Lätist ja Soomest. Peamine eesmärk on edendada rahvusvahelist koostööd teenuste arenduseks ja turundusliku oskusteabe vahetuseks. Eraldi fookus on ettevõtlikel noortel, kes saavad osaleda ettevõtjate vahetuses, ning piirkondadevahelise turundusvõrgustiku loomisel.

Loe lähemalt

Oled sa
ettevõtja?

Et olla edukas, on vaja teha koostööd – jagada kogemusi, oskusteavet, ideid ja ka muresid. Koos leiame võimaluse nutikamaks turunduseks, toredaks tootearenduseks ja müügiks. Kui oled meie piirkonna ettevõtja, siis liitu võrgustikuga siinsamas veebilehel!