Uudised

“Kestlik ettevõtlus” LEADER-tegevusgruppide talveseminaril Pärnus

11.-12. jaanuaril 2018 toimus Pärnus Arenduskoja, Järva Arengu Partnerite ja Lõuna-Järvamaa Koostöökogu talveseminar, kus käsitleti piirkondade kohaturunduse erinevaid praktikaid.

Arenduskoda ja Roheline Jõemaa tutvustasid ühe näitena ka “Kestliku ettevõtluse” projekti sisu ning seic.ee veebiväljundit, mis loob piirkondade turunduseks hea platvormi.

SEIC projekti juhtrühm sai kokku Rohelisel Jõemaal

Novembris 2017 võeti “Kestlik ettevõtlus maal” projekti seis kokku Rohelise Jõemaa Leader-piirkonnas. Teemaks olid eelkõige ettevõtjate vahetused, millest mõned juba toimunud, aga palju veel ees.

Algab uus säästva turismi alane projekt

Meil on hea meel teatada, et käivitus rahvusvaheline koostööprojekt “Säästva turismi printsiipide rakendamine rahvusparkide/kaitsealadega piirkondades”, mis viiakse ellu 9 mittetulundusühingust LEADER tegevusgrupi poolt ja nende tegevuspiirkondades: Eestist Arenduskoda, Rohelise Jõemaa Koostöökogu ja Kodukant Läänemaa, Lätist Cesis District Rural Partnership ja Business Association of North Kurzeme, Sloveeniast LAG Between Sneznik and Nanos ja Soca Valley ja Portugalist Madeira saarel ADRAMA ja mandriosas ATAHCA.

Inspiratsioonipäevad Ida-Harjus 17.-18. oktoobril

Ettevõtjad, seadke end valmis järjekordseks inspiratsioonipuhanguks, sest tulekul on taas kauaoodatud ettevõtjate inspiratsioonipäevad, sedakorda Ida-Harju juhtimisel. Inspiratsioonipäevad toimuvad  17-18.