Ettevõtjad

« Tagasi

Sagadi mõis

RMK Sagadi metsakeskus

Piirkond:

+372 676 7888

Facebook

www.sagadi.ee

Võta meiega ühendust

Asume vaid tunnise autosõidu kaugusel Tallinnast, Lahemaa rahvuspargis. Loodusrajad, mererand, maalilised külad ja mõisad on kõik käeulatuses.  Sagadis toimivad koos metsamuuseum ja mõis-muuseum, looduskool, hotell, a la carte restoran.

Muuseumid ootavad külalisi suvel 10-18, talvel 10-16.

Sagadi hotell paikneb mõisa endises ringtallide hoones, mahutades U-kujulise hoone kahele korrusele 28 hubast numbrituba. Hotellis on 16 standardtuba ning 12 superior tuba, millest omakorda kolm on vanni ning üks saunaga. Esimese korruse toad on avarad ja valgusküllased, sisehoovi avanevate terrassidega. Teise korruse toad on veidi lihtsamas stiilis, kuid saavad romantilist hõngu tänu sealsetele kaarakendele. Viljapuuaia serval asub hotelli juurde kuuluv eraldi majutuskoht – romantiline aiamajake. Maja pakub privaatset ja luksuslikku eraldatust.  Eraldi on majutuseks hostel, kus on kohti 31-le külalisele.

Sagadi hotelli II korrusel paiknev Sagadi mõisa restoran mahutab kuni 80 inimest, kuid ühendatuna kõrvaloleva banketisaaliga saab sünnipäeva- või pulmalaua taha istuma panna üle 100 inimese.
Külmadel talveõhtutel lisab restorani õdusust ja soojust elav kaminatuli ja meeldiv teenindus. Meilt leiate à la carte menüü traditsioonilistest roogadest, ning lisaks mitmeid eripakkumisi ulukilihast.
Sagadi mõisa hotellile ja restoranile on omistatud ka rahvusvaheline turismiettevõtete ökomärgis Roheline Võti ning kogu restorani menüüle Põhja-Eesti kohaliku toidu märgis.

Seminaride ja konverentside korraldamiseks sobivad Sagadis mitmed erineva suurusega seminariruumid.

Kõigi pidulike sündmuste jaoks on Teie käsutuses meie mõisakompleksi suurepärased võimalused: härrastemaja suur saal ja teised esindusruumid, sealhulgas söögisaalid ja palkon; mõisapark või dendropark koos paviljoniga; restoran koos banketisaaliga ning võõrastemaja kaminasaal.

Sagadi külastuse veelgi meeleolukamaks muutmiseks pakume gruppidele mitmeid põnevaid vaba aja programme.Võta meiega ühendust