Lood

« Tagasi

Seotud ettevõtjad: SIA Viesu Lici, Vaksali Trahter OÜ

Külastus toimus ühel sügisesel nädalavahetusel. Koostööpartnerite juurest tulid meile külla peremees ja perenaine. Kohale jõuti hilisõhtul ja loomulikult ei jõudnud peale õhtusöögi saabumise järgselt muud ette võtta.

Hommikul aga tutvusime Õnnela külalistemaja elukorraldusega, käisime läbi ka ehitusjärgus olevad ruumid ning külastasime Linnumäe Loodustalu kus käisime paar sammu rabaski.

Seejärel sõitsime varem kokku lepitud kellaajaks külla Aarne Vaigule Käsmu Meremuuseumisse. Peale põhjalikku muuseumi tutvustust pakkus peremees ka meremuuseumi palkonil maitsvat kalarooga mis kõigil “keele alla viis”

Jõudsime käia ka Oandu Loodusmajas, külas Tiina ja Jaan Neljandikul. Suur ja armastusega koostatud ekspositsioon jättis külalistele unustamatu mulje. Uudistati kivimite kogu ning püüti määrata puuliike.

Kahjuks jäi seekordne külaskäik üsna põgusaks kuna sama päeva õhtul pidi abielupaar juba kodukohas pidulikul vastuvõtul viibima ja seetõttu kiirustati ka kiirelt koduteele.

Sarnased lood

Vaksali Trahteri külaskäik Läti ettevõttesse Senlici hotelli, Lielupe koostööpiirkonda.

Külas käisime kahe inimesega, jõudsime maanteeäärsesse Senlici hotelli esmaspäeva õhtuks. Hubaselt valgustatud õueala ja tagahoovis asuv suurema elumaja mõõtu hotellihoone jätsid väga hea mulje.