Uudised

« Tagasi

Projekti “Kestlik ettevõtlus maal ” juhtkomisjon kogunes 7.-8. veebruaril Lätis, Jelgava lähistel asuvas väikeses turismitalus Viesu Lici.

Koos projekti kaheksa partneri esindajatega tehti vahekokkuvõtted senisest tegevusest, lepiti kokku ettevõtete vahetuse paarid, vahetuse kuupäevad selguvad 2017. aasta märtsi alguseks.
Ettevõtjate vahetuste ideeks on võimaldada mikro- ja väikeettevõtjatel õppida Läti ja Soome ettevõtjatelt, luua koostöökontakte ning käivitada koostöötegevusi. Vahetuste kogemusi saab edaspidi lugeda käesoleva veebilehe lugude alt.

Koosoleku teisel poolel külastasime ka Jelgava ümbruses asuvaid ettevõtteid, teie jaoks toome ka külastuskohtade kodulehed, et saaksite osa meie külastustest:

Esimesena külastasime marjakasvatus ja käitlustalu Betras:  http://www.betras.lv/

Kuivatatud ubasid pakkuv ettevõte Zekants Ltd:  https://www.facebook.com/pupuchi.cukupupas/?fref=ts

Lielvircava mõis, kus on au sisse tõstetud 19. sajandi rõivad, ühiselt õmmeldakse ja kantakse selle ajastu rõivaid: https://www.facebook.com/lie.barons

Lõpetuseks külastasime ka Jelgavas asuvat kohalike toodete poodi Food Artisan, mis müüb ligi 50 kohaliku mikroettevõtte tooteid. Poodi toetab ka kohalik omavalitsus.
Vaata lisa: https://www.facebook.com/partikas.amatnieki/?fref=ts

Lisainfot meie projektist saab eha@arenduskoda.ee.