Lood

« Tagasi
Männituka talu esindajad Maiu ja Margus Saare käisid 24.-26.09 Pirkkan Helmi Leader piirkonnas külas Heikkila juustutalus. Talus tegutsevad perenaine Annika koos oma mehega. Talus on meierei ja tegeldakse piima väärindamisega. Valmistatakse näiteks erinevaid juuste ja jogurteid. Oma kvaliteetse tootega on nad jõudnud nii kohalikku poodi, suurtesse poekettidesse kui ka tunnustatud restoranidesse.
Vahetuse eesmärgiks oli vahetada teadmisi, oskusi ja kogemusi. Õppisime valmistama lapijuustu ning küpsetatud munajuustu. Samuti pakendasime piima Helsingi kohvikutele ja restoranidele.
Meie koostöö ja suhtlus omavahel jätkub ning loodame, et ka Heikkila pererahvas saab meie juurde uusi kogemusi hankima tulla.
Selle Leader projekti lõppedes võiks tulla ka sellele jätkuprojekt. Projektist on ettevõtetele palju kasu nii uute oskuste omandamisel, eluoluga tutvumisel ning kogemuste vahetamisel.

Sarnased lood

Energia talu võõrustas Läti kolleege

6.-07. augustil võtsime vastu oma Lauku partnerība “Lielupe” partnereid Lienite Vitina Zustrupa ja Janis Zustrupsi ettevõttest Miesai und Garam https://www.facebook.com/miesaiungaram.

Läti lihatöötlejad Karjamõisa lihatööstuses Pärnumaal

12.-14.septembril 2018 külastasid OÜ Karjamõisa lihatööstust noored ettevõtjad Läti ettevõttest SC Grand https://www.scgrand.lv/. SC Grand tegeleb lihatoodete ning seemnesegude valmistamisega.