Lood

« Tagasi

Kevadel käivitus Kestlikul Ettevõtlusel disaininõustamise koostööprojekt Tartu Kunstikooliga, mille käigus õppijad aitavad maaettevõtjaid, disainides logosid, pakendeid, veebilehti ja muid suhtlusväljundeid. Kevadisel etapil saime koostööst esimese kogemuse. Nüüd, sügisel ja uuel õppeaastal stardime teises etapis. Nagu kevadel selgus, on heaks koostööks vaja veidi rohkem omavahelist suhtlust õppijate ja ettevõtjate vahel, et suunad võimalikult selgeks arutada. Samuti püüame hoida kätt pulsil ajaplaanil, et saaksime omalt poolt kohe abikätt pakkuda, kui kusagil viivitus peaks tekkima.
“Enamasti on just omavaheline infovahetus kriitilise tähtsusega selleks, et sünniks hea disainilahendus,” teab “Kestliku ettevõtluse” poolne disainiprojekti juht Katrin Kull, kes juhib igapäevaselt reklaami- ja disainiagentuuri. Katrin arvab, et kõik saavad koostööst väärtusliku kogemuse. Janika Nõmmela-Semjonov Tartu Kunstikoolist leiab, et algatus on tänuväärne ja kasulik kõigile projekti osalistele, kuna täiendab oluliselt eesmärgipärase suhtlemise kogemusi. Erialal alustavad noored disainerid saavad väärtusliku võimaluse reaalsete projektidega töötamisel, õppides seejuures nii klientidelt kui üksteiselt.

Teise etapi disainilahendused valmivad jõuludeks.

Sarnased lood

Energia talu võõrustas Läti kolleege

6.-07. augustil võtsime vastu oma Lauku partnerība “Lielupe” partnereid Lienite Vitina Zustrupa ja Janis Zustrupsi ettevõttest Miesai und Garam https://www.facebook.com/miesaiungaram.

Läti lihatöötlejad Karjamõisa lihatööstuses Pärnumaal

12.-14.septembril 2018 külastasid OÜ Karjamõisa lihatööstust noored ettevõtjad Läti ettevõttest SC Grand https://www.scgrand.lv/. SC Grand tegeleb lihatoodete ning seemnesegude valmistamisega.