Lood

« Tagasi

Käima läks projekti “Kestlik ettevõtlus maal” rahvusvaheline ettevõtjate vahetus. Kõik vahetuses osalevad ettevõtjad kirjutavad siin blogis oma kogemustest. Kui sa veel ei ole end ettevõtjate vahetuseks registreerinud, aga huvi oleks, siis täida siin lingil vorm, ja projekti meeskond otsib sulle sobiva vahetuspartneri meie projekti piirkondadest.

Kui juba oled vahetuses osalenud, siis ootame siia blogisse sinu lugu. Selleks pead olema loonud siin lehel kõigepealt enda ja oma ettevõtte profiili. Ettevõtte profiili sättimiseks viib süsteem sind selle lehe mootori WordPressi sisuhaldusse. Seal vali “uus postitus” – “add new post”, kirjuta oma kogemusest ja lae see üles – “publish”. Sealsamas võid selle postituse ka teistesse keeltesse tõlkida – vali “translations” parempoolsest tulbast. Kui vajad tõlkeabi, pöördu oma tegevusgrupi poole.

Lisainfot saab oma piirkonna tegevusgrupist või projektijuhilt: Eha Paas, ehapaas@gmail.com

 

 

Sarnased lood

SIA Viesu Lici inimeste külaskäik Õnnela külalistemajja

Külastus toimus ühel sügisesel nädalavahetusel. Koostööpartnerite juurest tulid meile külla peremees ja perenaine. Kohale jõuti hilisõhtul ja loomulikult ei jõudnud peale õhtusöögi saabumise järgselt muud ette võtta.

Anija mõisarahvas külastas Lielvircava ja Abguntse mõisa Lätis

Projekti KESKLIK ETTEVÕTLUS MAAL raames külastas Anija mõisapere koostööpartner Zanda Zariņa Lätist Jelgava maakonna Lielvircava mõisast.