Lood

« Tagasi

Käima läks projekti “Kestlik ettevõtlus maal” rahvusvaheline ettevõtjate vahetus. Kõik vahetuses osalevad ettevõtjad kirjutavad siin blogis oma kogemustest. Kui sa veel ei ole end ettevõtjate vahetuseks registreerinud, aga huvi oleks, siis täida siin lingil vorm, ja projekti meeskond otsib sulle sobiva vahetuspartneri meie projekti piirkondadest.

Kui juba oled vahetuses osalenud, siis ootame siia blogisse sinu lugu. Selleks pead olema loonud siin lehel kõigepealt enda ja oma ettevõtte profiili. Ettevõtte profiili sättimiseks viib süsteem sind selle lehe mootori WordPressi sisuhaldusse. Seal vali “uus postitus” – “add new post”, kirjuta oma kogemusest ja lae see üles – “publish”. Sealsamas võid selle postituse ka teistesse keeltesse tõlkida – vali “translations” parempoolsest tulbast. Kui vajad tõlkeabi, pöördu oma tegevusgrupi poole.

Lisainfot saab oma piirkonna tegevusgrupist või projektijuhilt: Eha Paas, ehapaas@gmail.com

 

 

Sarnased lood

Zanda Zarina (Lielvircava mõisast Lätist) külaskäik Anija mõisa

Anija Mõisa Haldus sihtasutusel on alates 2017 aasta septembris olnud meeldiv kogemus osaleda SEIC projektis. Oleme projekti raames leidnud uusi koostööpartnereid ning ammutanud põnevaid ja inspireerivaid ideid.

Energia Talu külaskäik kolleegide juurde Läti ettevõttesse Miesai un Garam

“Kestlik ettevõtlus maal” projekti raames kohtusid 2.-3.08.2018 OÜ EluJõud (Energia talu Ravimtaimekeskus-öko spa) esindajad Aivar ja Tiiu Siim partnerite Miesai un Garam esindajate Lienite Vitina-Zustrupa ja Janis Zustrupaga Lätis.