Lood

« Tagasi

Käima läks projekti “Kestlik ettevõtlus maal” rahvusvaheline ettevõtjate vahetus. Kõik vahetuses osalevad ettevõtjad kirjutavad siin blogis oma kogemustest. Kui sa veel ei ole end ettevõtjate vahetuseks registreerinud, aga huvi oleks, siis täida siin lingil vorm, ja projekti meeskond otsib sulle sobiva vahetuspartneri meie projekti piirkondadest.

Kui juba oled vahetuses osalenud, siis ootame siia blogisse sinu lugu. Selleks pead olema loonud siin lehel kõigepealt enda ja oma ettevõtte profiili. Ettevõtte profiili sättimiseks viib süsteem sind selle lehe mootori WordPressi sisuhaldusse. Seal vali “uus postitus” – “add new post”, kirjuta oma kogemusest ja lae see üles – “publish”. Sealsamas võid selle postituse ka teistesse keeltesse tõlkida – vali “translations” parempoolsest tulbast. Kui vajad tõlkeabi, pöördu oma tegevusgrupi poole.

Lisainfot saab oma piirkonna tegevusgrupist või projektijuhilt: Eha Paas, ehapaas@gmail.com

 

 

Sarnased lood

Energia talu võõrustas Läti kolleege

6.-07. augustil võtsime vastu oma Lauku partnerība “Lielupe” partnereid Lienite Vitina Zustrupa ja Janis Zustrupsi ettevõttest Miesai und Garam https://www.facebook.com/miesaiungaram.

Läti lihatöötlejad Karjamõisa lihatööstuses Pärnumaal

12.-14.septembril 2018 külastasid OÜ Karjamõisa lihatööstust noored ettevõtjad Läti ettevõttest SC Grand https://www.scgrand.lv/. SC Grand tegeleb lihatoodete ning seemnesegude valmistamisega.