Lood

« Tagasi

Käima läks projekti “Kestlik ettevõtlus maal” rahvusvaheline ettevõtjate vahetus. Kõik vahetuses osalevad ettevõtjad kirjutavad siin blogis oma kogemustest. Kui sa veel ei ole end ettevõtjate vahetuseks registreerinud, aga huvi oleks, siis täida siin lingil vorm, ja projekti meeskond otsib sulle sobiva vahetuspartneri meie projekti piirkondadest.

Kui juba oled vahetuses osalenud, siis ootame siia blogisse sinu lugu. Selleks pead olema loonud siin lehel kõigepealt enda ja oma ettevõtte profiili. Ettevõtte profiili sättimiseks viib süsteem sind selle lehe mootori WordPressi sisuhaldusse. Seal vali “uus postitus” – “add new post”, kirjuta oma kogemusest ja lae see üles – “publish”. Sealsamas võid selle postituse ka teistesse keeltesse tõlkida – vali “translations” parempoolsest tulbast. Kui vajad tõlkeabi, pöördu oma tegevusgrupi poole.

Lisainfot saab oma piirkonna tegevusgrupist või projektijuhilt: Eha Paas, ehapaas@gmail.com

 

 

Sarnased lood

Tere tulemast Lielupesse! Turismisihtkohad 2018.

Lielupe asetseb Läti lõunaosas Zemgale madalikul, ühendades Jelgava ja Ozolnieki maakonnad LEADER-piirkonnaks.

Need on kohad, kus saab kogeda positiivseid emotsioone, nautida Läti traditsioone, maitsta tervislikke roogi ja kohata võrratuid inimesi, kelle silmades on sära sellest, et nad teevad asju südamega!

Tutvu Põhja-Eesti mitmekülgse looduse ja tegusate inimestega!

Eesti põhjapoolseim LEADER-piirkond Arenduskoda on kauni looduse ja põneva kultuuripärandiga. See hõlmab mereäärset Lahemaa rahvusparki, metsade ja rabade keskel asuvat Põhja-Kõrvemaa looduskaitseala ja künklikku Neeruti maastikukaitseala.