Lood

« Tagasi

Käima läks projekti “Kestlik ettevõtlus maal” rahvusvaheline ettevõtjate vahetus. Kõik vahetuses osalevad ettevõtjad kirjutavad siin blogis oma kogemustest. Kui sa veel ei ole end ettevõtjate vahetuseks registreerinud, aga huvi oleks, siis täida siin lingil vorm, ja projekti meeskond otsib sulle sobiva vahetuspartneri meie projekti piirkondadest.

Kui juba oled vahetuses osalenud, siis ootame siia blogisse sinu lugu. Selleks pead olema loonud siin lehel kõigepealt enda ja oma ettevõtte profiili. Ettevõtte profiili sättimiseks viib süsteem sind selle lehe mootori WordPressi sisuhaldusse. Seal vali “uus postitus” – “add new post”, kirjuta oma kogemusest ja lae see üles – “publish”. Sealsamas võid selle postituse ka teistesse keeltesse tõlkida – vali “translations” parempoolsest tulbast. Kui vajad tõlkeabi, pöördu oma tegevusgrupi poole.

Lisainfot saab oma piirkonna tegevusgrupist või projektijuhilt: Eha Paas, ehapaas@gmail.com

 

 

Sarnased lood

Entrepreneurs get new ideas

Entrepreneurs from Pärnu, Estonia visited entrepreneurs in Liepaja for an exchange of experience. The Estonians were pleasantly surprised with new technological advancements, but the Latvians were able to find answers to questions and get advice.

Läti ja Soome ettevõtjate kevadreis Eestisse

Läti ja Soome ettevõtjad külastasid aprilli keskpaigas Rohelise Jõemaa ja Arenduskoja piirkonda ning sealseid ettevõtteid: Vanaõue Puhkekeskust, Soomaa Rahvusparki, Piesta Kuusikaru Talu, Energia Talu, Lahmuse mõisa, Olustvere mõisa, Lauli Loovstuudiot, Hõbeda kitsefarmi, Arma ratsatalu ja Palmse mõisa.